about_exSAPIRience

 

אקספיריאנס" מציעה טיולי אופנועים לחו"ל, ייחודיים ומרתקים ליעדים לא שגרתיים ע"ג הגלובוס. 

אלו טיולים המיועדים לכל מי שחווית הרכיבה-טבע-תרבות מפעמת בו, והוא רוצה לטייל על אופנוע במקום בתוך קופסא.

טיול אופנועים חייב להיות מאורגן ברמה גבוהה. כך הם טיולי האופנועים שאנו מציעים,  וכוללים אופציה להצטרפות בן זוג (כמורכב, או ברכב ליווי), לינות ברמה טובה, הובלה מקצועית... ובכלל כל הלוגיסטיקות בסגנון "הכל כלול".

כל רוכב המנוסה דיו ברכיבת כביש יכול להצטרף לאחד הטיולים במסגרת טיולי האופנועים לחו"ל שאנו מציעים.

 

אלו העקרונות המנחים אותנו בתכנון הטיול ובביצועו:

 

"מבעד למשקף"

באקספיריאנס שמנו לעצמנו כמטרה להביא אתכם למקומות חדשים, שונים, מעניינים, מרוחקים, חלקם נידחים או כמעט בלתי נגישים... וכל זאת כשאתם על אופנוע. לגמוע מרחקים על 2 גלגלים, הרים, פיתולי כביש ואבק דרכים, להרגיש את הכוח והתאוצה עם החופש שבתנועה, לנשום את הרוח והסביבה ולהרגיש את הטבע בכל פניה... ככה אתם אוהבים לטייל, לא?!

 

"לא על הכלי לבדו"

 

ובכל זאת - טיול אופנועים הם לא רק אופנועים. אין אנו נסמכים רק על האופנועים והרכיבות לבדם שיספקו את הסחורה.  

אנו דואגים בראש ובראשונה לצוות מ-ע-ו-ל-ה. מוביל טיול מצוות אקספיריאנס יוצא לכל טיול אופנועים בחו"ל. הצוות נבחר בקפידה ועובר הכשרה, ע"מ שיוכל להוביל קבוצה בבטחה ובמקצועיות. כל מוביל עם המומחיות וההיכרות האישית שלו עם אזור יעד מסוים, ע"מ לתת את העומק הנדרש ברמת התכנים, האתרים, התרבות על גווניה השונים, וגם כדי להיות מוכן לשינויים ובלת"מים.

המסלולים-אתרים-עצירות אינם שגרתיים ולרוב אינם נכללים במסלולי התיירות הרגילים המוצעים בשוק. הרכיבה על אופנועים מאפשרת עצמאות אישית וקבוצתית, ויוצרת הזדמנויות רבות למגע ישיר ובלתי אמצעי עם האוכלוסיה בסביבתה היום-יומית: כפרים, עבודה, דרכים, חקלאות, בתים, בתי-ספר... וכיוצ"ב. מטרתנו, החל משלב התכנון ועד הביצוע, היא ליצור חיבור והיכרות עם המקום והתרבות, מעבר לגלוי, מבעד למשקף. טיולי אופנועים עם אקספיריאנס הם חוויה תרבותית-גיאוגרפית, לא פחות משהם חווית אופנועים ורכיבה.

 

"חוויה נטו בראש שקט"

 

טיול אופנועים בחו"ל חייב להיות מאורגן ברמה גבוהה! אין מקום לטעויות ולגמגומים, מרמת הלוגיסטיקה ועד רמת הבטיחות.

אנו מקפידים על  רמת גימור גבוהה ודואגים לכל הפרטים, בסגנון "הכל כלול" מלונות מעולים ומיוחדים שנבחרים בצורה אישית וקפדנית ומותאמים לטיול אופנועים, אופנועים אמינים מתוחזקים היטב וברמה גבוהה, רכבי ליווי ומכונאים ע"מ לתת את כל הגיבוי הלוגיסטי, כולל מקרים ותגובות... תכנון מסלול מדוקדק וקפדני עם דגש על קצב רכיבה איטי ובטוח ומרחקי רכיבה סבירים בכל יום, כך שיש גם זמן להינות, לעצור, לנוח, לראות, לחוות...
הכל כדי שאתם תוכלו לשחרר את כל הדאגות ולחוות חוויה נטו בראש שקט.
בנוסף
לכל הטיולים יכולים להצטרף בני זוג או חברים שאינם רכובים כמורכבים (כמובן) או ברכבי הליווי!

 

"להנות מהדרך ולא רק מהיעד"

רוברט פירסיג ביטא רעיון זה יפה בספרו המיתולוגי "זן ואומנות אחזקת האופנוע" - "צלעות ההר הן המזינות את החיים, ולא פסגתו". הדרך עצמה היא המסע, היא החוויה המכוננת, והיא חשובה יותר מן היעד אליו היא מכוונת...

כשאתם יוצאים לטיול אופנועים בחו"ל כל רגע הוא חוויתי ומרגש. מפאת הריכוז, האנדרנלין, וקצב האירועים הגבוה, הרוכב "חי את הרגע", כל רגע. התחושות, הרגשות, והחוויה בכללותה מתעצמות עשרות מונים! 

 

אקספיריאנס - טיולי אופנועים בחו

אין עוד טיולים כאלו!  

 

 

 

להתראות בדרכים!

 

סער ספיר

למה דווקא אקספיריאנס

Privacy Policy

תנאים כלליים

שלח הודעה קצרה

*כתובת מייל

*שם מלא

מספר טלפון

טקסט חופשי