אקספיריאנס - טיולי אופנועים

מאמרים כלליים

טיולי אופנועים

אוהבים לטייל ברחבי העולם? מחפשים דרך מיוחדת, יוצאת דופן ומרתקת לחוות את הנופים והאנשים שאתם פוגשים? הגעתם אל המקום הנכון.

חברת "אקספיריאנס" היא חברה שמארגנת טיולי אופנועים ברחבי העולם. החברה מנוהלת ע"י סער ספיר, מדריך טיולים מנוסה, בעל נסיון רב בהדרכת טיולים בישראל ובעולם. החברה ארגנה בשנים האחרונות טיולי אופנועים בהשתתפות מאות אנשים למדינות רבות ברחבי העולם ובתוכן הודו, נמיביה, דרום אפריקה, ויטנאם, תאילנד ורומניה.

טיולי אופנועים בעולם – חוויה ייחודית

טיולי אופנועים לוקחים את המטיילים למסלולים בכבישים ובדרכים ייחודיות לכל מדינה ומדינה. טיולי אופנועים מאפשרים להגיע למקומות מרוחקים ולאיזורים שאין אליהם גישה בד"כ בטיולים רגילים, ליצור מגע ישיר ובלתי אמצעי עם האוכלוסייה, להגיע לכפרים נידחים ולבקר באיזורים יפיפיים ומיוחדים. הטיולים מאפשרים לחוות את הנופים בצורה ייחודית ומרגשת. הטיול הקבוצתי מאפשר גם חווייה חברתית יוצאת דופן. במהלך הטיולים נוצרת דינמיקה קבוצתית בין הרוכבים שמעשירה את חוויית הטיול.

המסלולים נבנו ע"י צוות החברה לאחר שמדריכיה ביצעו אותם בעצמם, כך שהם בנויים בצורה המיטבית על מנת לנצל את הזמן בצורה הטובה ביותר, מיועדים לרכיבה ולאופנועים. הטיול מאורגן בצורה מקסימלית וכולל צוות תמיכה ותחזוקה אשר מאפשר למטיילים לנהוג בהנאה ובראש שקט. שני אנשי צוות מלווים יוצאים לכל טיול ומובילים את הקבוצה בעזרת ההיכרות האישית שלהם עם היעד והמומחיות שצברו. אנו מקפידים לבחור מסלולים לא שגרתיים, שלא נכללים במסלולי התיירות הרגילים, אך כאלה אשר יעניקו את מלוא החוויה אשר לה אתם מצפים מטיול כזה.

טיולי אופנועים – זמן לכל דבר

הטיולים מאורגנים בשיטת "הכל כלול", כאשר הלינה מבוצעת במלונות מיוחדים ואיכותיים שנבחרים בצורה אישית וקפדנית בהתאם לאופי הטיול. אנו מקפידים על שימוש באופנועים עמידים ומתוחזקים היטב ונעזרים ברכבי ליווי ומכונאים לצורך גיבוי לוגיסטי. אנחנו מקפידים על קצב רכיבה בטוח, כאשר בכל יום נגמע מרחק סביר כדי לשמור זמן להנאה, לעצירות ולחוויות.

אם אתם רוצים לצרף פרטנר שאינו רוכב על אופנועים לטיול שלנו אתם יכולים לעשות זאת, כאשר בני הזוג או החברים יכולים להצטרף אלינו ולחוות טיול אופנועים בתור מורכבים או ברכבי הליווי שלנו.

אם אתם מעוניינים בפרטים נוספים על טיולי אופנועים אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון 054-4443324 או בטופס המצורף. טיולי אופנועים - חווייה שלא תשכחו.

תת היבשת ההודית

אפריקה

דרום מזרח אסיה

אירופה

אמריקה

ישראל

שלח הודעה קצרה

*כתובת מייל

*שם מלא

מספר טלפון

טקסט חופשי