אקספיריאנס - טיולי אופנועים

מאמרים כלליים

טיולי אופנועים במזרח

אֶקְסָפִּירִיאֶנְס מתמחה בארגון טיולים על אופנועים בכל רחבי העולם: באפריקה, באירופה, וכן טיולי אופנועים במזרח. אקספיריאנס, בניהולו של סער ספיר, פעילה מאז שנת 2008 והוציאה טיולי אופנועים רבים ברחבי העולם בהם השתתפו מאות מטיילים מרוצים.

אנו מתמחים בארגון של טיולים ליעדים יוצאי דופן, כאשר הטיול נעשה כולו תוך רכיבה על אופנועים. הטיולים מיועדים לרוכבים בעלי רישיון וניסיון ברכיבה של שנה לפחות, אך ניתן להצטרף גם אם אין לכם ידע ברכיבה על אופנועים כמורכבים של מטייל אחר או ברכבי הליווי שמלווים את המסלול.

טיולים אופנועים במזרח – חוויה שלא תשכחו

טיולי אופנועים משלבים בין ההנאה שבטיול רגיל לבין הנאה יוצאת דופן שמושגת באמצעות הרכיבה בכבישים ובדרכים מקומיות, כל זאת לצד החשיפה לתרבויות, לאנשים ולמקומות שאי אפשר להגיע אליהם בדרך אחרת. זוהי דרך קסומה ומיוחדת לטייל בעולם, ומי שניסה אותה פעם אחת – מתמכר וחוזר שוב ושוב.

אחת ההתמחויות שלנו היא טיולי אופנועים במזרח. המזרח הרחוק הוא איזור ענק וקסום, מלא בנופים מגוונים ויוצאי דופן. חלקים גדולים ממנו הם לא נגישים לתיירים רגילים. טיול על אופנועים במזרח הוא הדרך הטובה ביותר להגיע אליהם ולחוות מקרוב את האנשים, התרבויות, המראות, הטעמים והריחות.

בין השאר אנו מארגנים טיולים לאיזורים מרהיבים ומגוונים בהימלאיה שבהודו, כולל לחבל לדאק ולמקורות נהר הגנגס הקדוש, טיולים למרכז ולצפון ויטנאם המדהימה וטיולים צבעוניים, מפנקים ומלאי תרבות למדינת המלכים של הודו - רג'סטאן. אתם מוזמנים לראות תמונות מטיולים קודמים שערכנו לאיזורים הללו בקישורים הבאים (טיולי אופנועים לוייטנאם , טיולי אופנועים להימלאיה ההודית, טיול אל חבל לדאק, טיול לרג'סטאן)

טיולי אופנועים במזרח – אנחנו מחכים לכם!

אם אתם מעוניינים בפרטים נוספים על טיולי אופנועים במזרח או על טיולים למקומות אחרים בעולם שאנו מארגנים, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר באמצעות הטופס שבאתר או בטלפון 054-4443324 ונשמח לספק לכם מידע נוסף ולהשיב על כל שאלה שיש לכם. מוזמנים גם להצטרף אל דף הפייסבוק שלנו ולקבל בו עדכונים שוטפים על הטיולים שלנו ועל נושאים הקשורים לעולמות התוכן שלנו.

תת היבשת ההודית

אפריקה

דרום מזרח אסיה

אירופה

אמריקה

ישראל

שלח הודעה קצרה

*כתובת מייל

*שם מלא

מספר טלפון

טקסט חופשי