אקספיריאנס - טיולי אופנועים

מזרח אירופה

טיול אופנועים לקרואטיה וסלובניה

מבוא מסלול הטיול מפת המסלול מחירים ותנאי הרשמה

20-27 במאי 2019 - ההרשמה פתוחה

Croatia_Slovenia_2019.pdf

 

 

אחחח... נקודת המפגש המיוחדת הזו במרכז אירופה: בין הבלקן למזרח אירופה לצפון אירופה, ולמערבה, בין הים התיכון וחופיו החמים לאלפים המושלגים וליערות עבותים, בין תרבות ים תיכונית לגרמאנית, לאיטלקית ולסלאבית...

אתרי הטבע והרכיבות בכבישים המדהימים, יוציאו אתכם מדעתכם ואת עיניכם מחוריהן! שדרת החוף הקרואטי, הריוויירה, עם הפנים אל הים האדריאטי מערבה אל עבר שקיעות חמות צבעוניות, ניחוח ים, אופק מפרץ כחול, ושיפולי ההרים הדינאריים ממזרח. בפנים הארץ סלובניה - חבליי ארץ אלוהיים ואדירים, שוקקי טבע פראי, מים וקניונים, צוקים זקורים, מערות ענק, אגמים ויערות עבותים, ובראשם רכס האלפים היוליאניים הגבוה.

פירוקה של יוגוסלביה לשעבר לישויות קטנות, הבהיר את ההבדלים והטשטוש בין העמים הרבים שישבו בתחומה. ערב רב של תרבויות - עמים סלאבים שונים, גרמאנים, הונגרים, איטלקים, רומאים, טורקים, יוונים ועוד. כל אזור עם קריצה לאחד מחלקי היבשת השונים: קרואטיה על קו החוף הארוך עם קריצה מערבה לאיטליה מן העבר השני של הים, ובעלת השפעות סלאביות מפנים הארץ ומזרחה. סלובניה הצפונית, הררית מאוד לשיפוליו הדרומיים של רכס האלפים, מרגישה כבר קרובה הרבה יותר למדינות צפון אירופה והתרבויות הגרמאניות וההונגריות של האימפריה האוסטרו-הונגרית.

זו הזדמנות מיוחדת לאלו המחפשים טיול מגוון מאוד, ברמת תיירות גבוהה ומושקעת. עם נופים נפלאים ואתרי טבע מדהימים וחוויות נוספות ומעשירות... אך עדיין עם טעם וניחוח של פעם, של פשטות, של אנשים ושל תרבות.

תרבות, נופים, כבישים ואופנועים. לא בהכרח בסדר הזה...

 

שיאי התכנית

עמק סוצ'ה, מעבר ההרים ורשיץ', שמורת הטריגלב, אגם בלד, אגם בוכין, מחוז היין ברדה, עמק לוגאר, חצי האי איסטריה, אגמי פליטביצה, לובליאנה, מערת שקוציאן... ועוד.

 

רמת הלינות

מלונות בוטיק, חוות, לודג'ים מיוחדים ברמת תיירות גבוהה

מומלץ עם בן / בת הזוג

קושי רכיבות

קל עד בינוני

מתאים למורכב/ת, כולל מקום ברכב מלווה

מספר ימים

8 ימים / 7 ימי רכיבה

לא כולל טיסות

מחיר

החל מ 2450 לרוכב

לא כולל כרטיס טיסה

תת היבשת ההודית

אפריקה

דרום מזרח אסיה

אירופה

אמריקה

ישראל

שלח הודעה קצרה

*כתובת מייל

*שם מלא

מספר טלפון

טקסט חופשי