אקספיריאנס - טיולי אופנועים

דרום אפריקה

טיול אופנועים לדרום אפריקה - היהלום הלבן של היבשת השחורה

מבוא מסלול הטיול מפת המסלול מחירים והרשמה מידע נוסף

טיולי אופנועים בעולם - דרום אפריקה

 

South_Africa_2019.pdf

 

 

טיול אופנועים לדרום אפריקה

היהלום הלבן של היבשת השחורה

21 נובמבר - 2 דצמבר 2019

דרום אפריקה זה לא מה שאתם חושבים...!
מדינה יפהפייה, מפותחת, שופעת בכל טוב עולם חי וצומח עשיר ומיוחד שעשה שמו למרחוק, טבע ונופים מגוונים להפליא ונדירים ביופיים, ערב רב של תרבויות, שפע אטרקציות, חנויות, אוכל מעולה, ספורט אתגרי... ועוד ועוד מגוון אדיר של תחומי עניין למטייל. 

 "אקספיריאנס" מוציאה מסע אופנועים מדהים ומפנק בן 14 יום, הכולל את כל אלו. המסע יחל באזור "ארץ היין", המשופעת תרבות קולוניאלית אירופאית של חוות יין  נסתרות בין כרמים ירוקים ושדות פורחים. אחר נעפיל אל  רכסי הרים ירוקים ונזגזג בכבישים המתפתלים אל תוך איזור ה"קארו הקטן" היובשני והמדברי, ומשם נפנה אל "דרך הגנים" הירוקה ושופעת המים, ונסע לאורכו של החוף הדרומי מעל מדרונות הגולשים אל מימי המפרצים הכחולים דרך עיירות נופש קטנות ומיוחדות מהאגדות. נעבור בכף התקווה הטובה, ונסיים בקייפ-טאון, מהערים היפות בעולם, למרגלות הר השולחן.

 המסע מתאים מאוד לזוגות - המסלול אינו עמוס בק"מ ובנסיעות (ממוצע של כ ליום), יש רכב ליווי צמוד לשיירה (אם נמאס מהאופנוע), הכבישים מ-ד-ה-י-מ-י-ם ומעולים עם מינון נמוך של דרכי עפר טובות (קצת... אבל שווה), ולינות במלונות טובים שנבחרו בקפידה.

דגש חוויתי גם מעבר לרכיבות עצמן - השתנות הטבע והנופים כל יום, בעלי חיים, ייקבים, אתרי עניין מקומיים, חנויות, מגע עם האוכלוסיה המקומית, אטרקציות מקומיות, אוכל מעולה, ועוד מכל טוב הארץ... חוויה מתמשכת ומפנקת!

 

טיולי אופנועים בעולם - דרום אפריקה

טיולי אופנועים בעולם - דרום אפריקה

 

לפרטים נוספים על הטיול

גלריית תמונות

 

טיולי אופנועים בעולם - דרום אפריקה

טיולי אופנועים בעולם - דרום אפריקה
טיולי אופנועים בעולם - דרום אפריקה טיולי אופנועים בעולם - דרום אפריקה

תת היבשת ההודית

אפריקה

דרום מזרח אסיה

אירופה

אמריקה

ישראל

שלח הודעה קצרה

*כתובת מייל

*שם מלא

מספר טלפון

טקסט חופשי